Witamy na stronie firmy UNILED

Kim jesteśmy

Jesteśmy polskim producentem oświetlenia LED obecnym na rynku od wielu lat, dzięki czemu mamy bogate doświadczenie i dużą wiedzę na temat systemów oświetleniowych. Nasz zespół tworzą ludzie z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Specjalizujemy się w profesjonalnym oświetleniu opartym na technologii LED. Nasza nazwa nie jest przypadkowa. Pierwszy człon „UNI” wskazuje na unikatowość i uniwersalność naszych produktów, a LED na technologię, w jakiej wykonane są nasze produkty. Oferujemy Państwu starannie wyselekcjonowany asortyment, wykonany z najlepszych surowców.

Nasza misja

Nasza misja niezmiennie wskazuje nam kierunek, w którym podążamy. Opisuje cel naszej firmy i stanowi punkt odniesienia dla podejmowanych przez nas działań i decyzji.

  • Chcemy dawać światu najwyższej jakości oświetlenie LED.
  • Chcemy inspirować i wywoływać uśmiech szczęścia.
  • Chcemy się wyróżniać poprzez budowanie trwałych wartości.
  • Dążymy do dbania o środowisko, jesteśmy EKO.

Nasza oferta

Nasi projektanci to ludzie z pasją, którzy na bieżąco śledzą nowinki technologiczne i tworzą dla Państwa unikalne produkty, które są symbolem jakości i rzetelnego wykonania. Naszą ofertę uzupełniają także produkty pochodzące od zaprzyjaźnionych i sprawdzonych dostawców zagranicznych. Każdy produkt zanim trafi do Państwa jest u nas starannie sprawdzany, przechodzi szereg testów. Jesteśmy pewni solidności naszych produktów. Stąd też mamy dłuższe okresy udzielanej gwarancji od 3 do 5 lat.

Co odróżnia nas od konkurencji

  1. CENA - stosunek ceny do jakości.
  2. SOLIDNOŚĆ WYKONANIA - nowoczesne oświetlenie LED wyprodukowane na bazie starannie wyselekcjonowanych komponentów o najwyższej efektywności i jakości.
  3. GWARANCJA - na oferowane przez nas produkty udzielamy standardowo min 3 lata gwarancji a na wybrany asortyment do 5 lat.
  4. INNOWACYJNA I NOWOCZESNA TECHNOLOGIA
  5. DYSTRYBUTORZY