Panele LED 600x600 Vierkant 40W

Panele LED są jednym z najbardziej popularnych rozwiązań stosowanych podczas aranżacji oświetlenia. Dzięki wysokiej wydajności oraz energooszczędności chętnie sięgamy po tego typu oprawy przy oświetlaniu gabinetów, biur lub pomieszczeń komercyjnych.

 

Proponujemy w tym zakresie niezawodne rozwiązanie – VIERKANT. Jest to seria paneli LED, w której oferujemy również wersję z funkcją ściemniania. Produkt świetnie sprawdza się jako energooszczędny zamiennik rastrów świetlówkowych. Dzięki idealnie dopasowanym wymiarom może być montowany w sufitach systemowych typu Armstrong o otworze montażowym 600mm x 600mm. Oprawa posiada moc 40W i zapewnia jednorodną emisję światła w barwie białej neutralnej 4000K. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania oprawy do płyt karton-gips (zestaw mocowań ARS-P0606-6) lub jako oprawę wiszącą za pomocą dedykowanych systemów montażowych (ASP-P0606-CV-2) dostępnych w naszej ofercie.


Panel LED VIERKANT w wersji ściemnialnej wyposażony jest w specjalny wysokiej klasy zasilacz Philips Xitanium, który poza dostarczeniem stabilnego zasilania lampie może realizować funkcje jej włączania i wyłączania oraz ściemniania. Proces ten realizowany jest poprzez włącznik dzwonkowy podłączony do instalacji zasilacza lub sygnał DALI doprowadzony z zewnętrznego sterownika.

Oprawy VIERKANT znajdą zastosowanie w biurach, salach konferencyjnych, sklepach, a także w wielu innych miejscach wymagających doskonałego oświetlenia i zapewnienia komfortu pracy.

 

Panel LED Vierkant - specyfikacja produktu